צילום: מאיה באומל בירגר

 ועוד אומרים על דגת הזהב ש...

גלית בנגלס | הקהל של דגת הזהב| בימוי, צילום ועריכה: גיא טלר

גלית עברה מסע מרתק, אמיץ ומתגמל. ההתמודדות עם חובות ענק הפגישה אותה עם איכויות ויכולות שלא הכירה. לא הכירה בעצמה, אבל גם בקרב אנשים שהיו זרים לה ערב המסע.

ההרצאה שלה היא 360 מעלות על מה שאפשרי... אפשרי להיקלע לחובות, קשיים והתמודדות ואפשרי לצאת מכל אלה עם תושיה, יצירתיות וערכים יציבים. מציעה לכם להזמין אותה להרצאה בפעם הבאה שאתם רוצים חוויה בלתי נשכחת!

אליה אלון הכהן, JUMPSTART

עמדתי עם כולם באזור ההתכנסות לפני ההרצאה של גלית, ממתינה בדריכות לקראת השעה 7 שהדלתות יפתחו ואוכל להקשיב לגלית. פתאום ניגש אלי בחור שרק נכנס לאולם ושאל אותי: "איזה אירוע יש כאן?" ועניתי באוטומט: "הרצאה של דגת זהב..." ועוד לפני שהספקתי להגיד את השם שלה הוא אישר לי ולעצמו שהוא הגיע למקום הנכון.

שמחתי. גלית הפכה להיות מותג. דג זהב.ממש חיכיתי להרצאה הזאת, לראות את הסיפור של גלית על הבמה. לא חשבתי שיהיה תוכן שיחדש לי אחרי כל השיחות שלנו על המסע... אתם בטח מבינים שהופתעתי. חידש לי המון. בעיקר על עצמי. אבל כבר ארחיב על כך.

היא פתאום הגיעה לפגוש את האורחים לפני ההרצאה. כ"כ מרוגשת. כאילו לא מאמינה שזה קורה לה שוב. אני מאוד מעריכה אנשים שנרגשים לפני שהם עולים על הבמה. והיא הייתה כ"כ שונה מהעצמה שמכירים בה. עם כל הכבוד לרגישות שבי, אני בד"כ לא בוכה, והפעם - לא הפסקתי לדמוע.

גלית, חוויתי איתך את כל הרגעים, כאילו נכחתי בהם. כל רבע שעה רציתי לעלות על הבמה ופשוט לתת לך חיבוק. שאני כאן. הצגת את הסרטונים אבל אני הסתכלתי עליך. חווה הכל שוב.מדי פעם הסתכלתי לאחור על כל הקהל. הם איתך. כ"כ איתך שיכולת לראות את זה בעיניים שלהם.

היום הכרתי משהו נוסף בגלית. הרגשתי את האישה שהייתה מאוחרי הקלעים של כל התהליך הזה. הכרתי את הלב שהצליח להכיל המון. ולא תמיד עליות. הכרתי חוסר כניעה למצב. לימדת אותי להאמין בחלומות שוב. אפילו כתבתי כמה.לימדת אותי שתמיד הכל פתוח. לימדת אותי מה זה כוח של אדם. לימדת אותי מה זה בני אדם. לכאן ולכאן. לימדת אותי עוד הרבה דברים שאני עדיין לא יכולה להבין עכשיו.

בסוף ההרצאה ניגשתי אליה, תפסתי את הפנים שלה, והסתכלתי עליה למשך דקות ישר בלבן של העין. גלית, אני מקווה שראית את האהבה והערכה שלי אליך. תודה, מהממת אחת! רוצה לבוא לעוד הרצאה שלך.... לא הספיק לי (:

חנה אורה עובדיה

בהרצאתה, גלית בנגלס, מובילה את השומעים לתובנה שגם משבר גדול יכול להיפתר עם יחסים טובים והרבה יצירתיות. סיפורה מוכיח נחישות, התמדה ובעיקר דרך ארץ כערכים משמעותיים גם בעתות משבר!

סא"ל ש. מפקד יחידה בחיל האוויר

גלית היקרה! הקשבתי היום לסיפור החיים שלך בעיניים נוצצות. את נעימה, סוחפת ומעניינת. החל מהקול הנעים שלך, דרך החיוך והעיניים וכמובן הסיפור... שמחתי להיות עוברת אורח במסע שלך. גם את היית חלק במסע שלי, ממש בתחילתו... מאחלת לך להמשיך להגשים חלומות. גם של אחרים וכמובן של עצמך.

מורג קסטרו

 

ההרצאה הייתה מרגשת ונגעה בכל אחת ואחד מן המשתתפים. החוויה הייתה עוצמתית והפגישה את הקהל עם הצלחות ובעיקר עם התמודדות ברגעי שפל וכישלון. החשיבה היצירתית שלך והפתרונות עוררו השראה ותקווה שאפשר גם אחרת. מודה לך על מפגש בלתי נשכח.

בברכה והערכה, אילנית אביב שפרוט, מפקחת ממונה חברה וקהילה תלמידים ונוער מחוז מרכז

 

חזרתי הביתה אחרי ההרצאה שלך, לקח לי עוד הרבה שעות להרדם, חזרתי עם עוצמות ותובנות מדהימות, קיבלתי מוטיבציה שאכן הכל אפשרי, הסיפור שלך ריגש אותי מאוד. אני גאה בך על היותך אדם עם מוסר וערכים גבוהים, אדם שאיכפת לו מהסובבים אותו. ישר כוח על פועלך, את תגיעי גבוה ובזכות דג הזהב תעצימי אחרים.

איריס לוי, מרצה ומנחת סדנאות

עם גלית בנגלס זה היה חיבור ואהבה ממבט ראשון, נפגשנו בסדנה מרתקת עם אליה אלון הכהן על גיוס המון, כשסיפרתי על המסע שלי להתפתחות והמסע של חברתי עירית פטר להחלמה. גלית המהממת ישר פתחה את ליבה והציעה לבוא ולהרצות עבור עירית. היום זה קרה, נפגשנו אצל עירית וגלית השאירה את כולנו מרותקים. סיפורה האישי נוגע בלב, מעורר השראה ומטעין בכח ואמונה. ממליצה ממליצה ממליצה!!!!

דלית לאופר

איזה כיף להיכנס למיטה מוצפת בהשראה. את אישה מדהימה, מיוחדת יצירתית, נחושה חזקה ומלאה ביכולת נתינה. המסע שלך עוצמתי, מרתק ומופלא, אין לי ספק שסיפורך המיוחד ימשיך להכות גלים ולחבר אליו אנשים נוספים שילמדו נתינה מהי, ולא פחות חשוב מכך גם מהי קבלה.

זיוה שפי, סטייליסטית אישית

 

הרצאתה של גלית מהווה השראה ליציאה ממשבר אישי באמצעות החוזקות האישיות. גלית יצאה ממשבר בדרך מרשימה של שיתופי פעולה והמון נתינה.

רינת רפפורט, רכזת ומפתחת הכשרות ניהוליות, בי״ס לניהול, שירותי בריאות ״כללית״

 

מכירים את זה שאתם שומעים משהו או פוגשים מישהו ויש לכם הרגשה שזו לא פעם ראשונה? אז כך היה כשפגשתי את גלית בנגלס. כל מיני סיפורים ששמעתי, חוויות שאנשים שיתפו, שמות שנזרקו לאוויר... כולם התחברו לסיפור אחד מופלא של אישה שעשתה את הבלתי יאומן!! ממליצה לכם להכיר את העוצמות, את ההשראה ואת התובנות שאין לי ספק שיילכו איתכם לתמיד!

איריס שביט, התעוררות עסקית

 

ההרצאה הייתה מרגשת,סוחפת, אישית, ונוגעת ללבגלית הצליחה להעביר את הכוח שבה, האמונה, המחויבות שלה כלפי עצמה וכלפי הספקים שעימם הייתה בקשר. אפשר ללמוד ממנה להתחזק, ולהאמין בדרך!

שירי אבן זהב, מנהלת שיווק, סטודיו סי